— REFERENCE —

Díky Vám všem za milá slova, která mě nabíjí a posouvají dál

Šárka a Ála

"Milá Jani, moc rády bychom Ti poděkovaly, za citlivý, přátelský a zábavný úvod do světa Nordic Walking. Jana je skvělý metodik a sportovec duchem i tělem. Vřele doporučujeme."


Mirka a Vašek

„Milá Jano, děkujeme, že jsi nám otevřela zcela nové možnosti pobytu v přírodě. Nikdy bychom nevěřili, jaký je to rozdíl. Trpíme často bolestmi zad, ale s "hůlkama" je to úplně v pohodě. Těšíme se na další výšlap.“

Luděk

„Jana je skvělá a pohodová trenérka. Rychle a jasně mi vysvětlila teorii severské chůze. Během několika tréninkových vycházek jsme vše vyladili v praxi. Velkým benefitem jsou krásné trasy v okolí Říčan, které Jana vždy vybrala.“

Bára

„Byla jsem několikrát s Janou na výuce Nordic Walking, techniku pohybu mi velmi dobře vysvětlila a po celou cestu hlídala, abych ji dodržovala. Teď už chodím s hůlkami sama a velmi mě to chytlo... je myslím důležité, hlavně na začátku, si upevnit správnou techniku."

Martina

"Již nějakou dobu jsem hledala sport, který budu moci maximálně přizpůsobit svým časovým možnostem pracující matky dvou dětí, který bude zároveň finančně nepříliš náročný a nebude to běh :) Janu znám několik let a když přišla s tím, že si udělala trenérskou licenci na Nordic Walking, nadchlo mě to a moc ráda jsem to zkusila. Brzy poté jsem si pořídila vlastní hůlky a od té doby chodím pravidelně s Janou, která je trpělivá, pečlivá a empatická. "